Domů / O nás / Novinky / Vylepšené vnitřní osvětlení

Vylepšené vnitřní osvětlení

  • omega-moduline-beta-cell.jpeg
Oct 08, 2023

Představujeme Omega Moduline a Beta Cell

Omega Moduline

Nový udržitelný zapuštěný panel Thorn s vyměnitelnými LED moduly a ovladačem

Thorn’s new sustainable recessed panel with replaceable LED modules and driver

Omega Moduline je stylový vestavný LED panel navržený pro požadavky dnešního světa, ideální pro použití ve školství a kancelářích. Svítidlo je nejen vysoce výkonné, ale je vybaveno vyměnitelnými LED moduly a snadno se instaluje.

Svítidlo Omega Moduline je vybaveno dvěma lineárními LED moduly.  Vyznačuje se výkonem až 5000 lm, který je řízen tak, aby poskytoval světlo s nízkým oslněním (UGR <19) a také vysokou účinností až 153 lm/W. K dostání je ve třech velikostech (600×600, 625×625 a 300×1200 mm).

Omega Moduline nabízí teplotu chromatičnosti 3 000 K a 4 000 K. Svítidlo je k dispozici také s technologií variabilní teploty chromatičnosti od teplé 2 700 K až po velmi chladnou 6 500 K v závislosti na potřebách daného prostoru. Pokud se chcete dozvědět více, klidněte zde.

Beta Cell

Kombinace osobitého designu a vysokou účinností s vynikajícím řízením oslnění.

Nejnovější zapuštěné interiérové svítidlo Thorn s designem prizmatických čoček je navrženo pro rychlou a snadnou instalaci. Beta Cell splňuje požadavky kancelářských a akademických prostor, proto je stylovou alternativou k typicky používaným plochým LED panelům.

Svítidlo je k dispozici ve dvou různých velikostech (600 x 600 mm a 625 x 625 mm) s teplotou chromatičnosti (3000 K a 4000 K), má účinnost až 133 lm/W a životnost 50 000 hodin. Beta Cell navíc nabízí pečlivě kontrolované úrovně oslnění a možnosti trvalého výkonu, DALI stmívání s vysokým indexem podání barev CRI 90. Výsledkem je esteticky příjemné svítidlo, které se liší od normy. Pro více informací klikněte zde.

Průmyslová svítidla odolná proti prachu a vodě

Vylepšená řada průmyslových svítidel pro extrémní prostředí

V souvislosti s novou řadou průmyslových svítidel pro rok 2023 se s vámi rádi podělíme o novou brožuru - Řešení pro průmyslová svítidla. V brožuře naleznete přehled našich odolných svítidel, jejich vlastnostech a výhodách. Veškerá svítidla jsou navržena tak, aby zlepšila funkčnost požadovaného prostoru. Brožura k dispozici zde.  

← Zpět na přehled