Domů / O nás

O nás

Společnost Thorn Lighting je globálně osvědčený dodavatel interiérových a exteriérových svítidel s integrovanými ovladači. Naším cílem je zpřístupnit vynikající osvětlení pro každého. Naše vysoce výkonná řešení osvětlení najdete v mnoha odlišných aplikacích, např. osvětlení sportovních areálů, komunikací,tunelů, městských prostranství, kanceláří, vzdělávacích zařízení nebo průmyslových prostor.

Společnost byla založena v roce 1928 a proto máme léta zkušeností s poskytováním řešení osvětlení. S využitím našeho výzkumu a vývoje aktivně propagujeme standardy správného osvětlení a máme jedinečné postavení ve spojení nejnovější technologie v oblasti světelných zdrojů s našimi odbornými znalostmi při navrhování optiky a svítidel. Zaměřujeme se na digitálně integrovaná řešení prostřednictvím nejnovější technologie ovladačů osvětlení. Naším cílem je překračovat požadavky zákazníků po celém světě, abychom se stali osvědčeným, spolehlivým, profesionálním dlouhodobým partnerem v oblasti nákladově efektivního osvětlení.

Nabízíme úspory energie, aniž bychom snižovali výkon, účinnost a pohodlí. Základem toho, co děláme je dosažení řešení osvětlení, kde jsou v dokonalé rovnováze estetika, optický výkon a spotřeba energie. Specifikace, instalace a údržba našich řešení osvětlení jsou snadné. Společnost Thorn je součástí skupiny Zumtobel Group.

← Zpět na přehled