Domů / O nás / Novinky / Thorn: Naše snahy v oblasti LED osvětlení

Thorn: Naše snahy v oblasti LED osvětlení

  • Thorn's commitment to LED Lighting
Jun 09, 2014

Důsledkem rostoucího tlaku snižovat spotřebu energie a uhlíkové emise je odvětví osvětlení ve fázi významné inovativní změny. Osvětlení, které je nedílnou součástí našeho každodenního života, má jeden z největších dopadů na naše ekonomické a ekologické prostředí. Proto také představuje jednu z největších příležitostí učinit rozdíl.

Společnost Thorn přikračuje k předním krokům v odvětví za účelem proměny příležitostí v oblasti osvětlení a energie ve skutečnost. Nepřetržitě vyvíjíme inteligentní řešení. Využitím světelných diod LED ve spojení se systémy ovládání můžeme nabídnout výrazné snížení uhlíkových emisí a spotřeby energie. V nedávných letech jsme předvedli více než 25 produktů využívajících diody LED. Náš celosvětový odbyt LED diod dosáhl přes 35 % celkového odbytu, což je podle našeho odhadu více, než čehož dosahuje odvětvi osvětlení jako celek.

Zásadní je, že vývoj všech nových produktů je na 100 % zaměřen na návrh pro diody LED. K tomuto principu přistupujeme velmi vážně. Současně s vývojem nových produktů nepřetržitě zdokonalujeme naše stávající svítidla za účelem začlenění řešení s LED diodami tam, kde to dává smysl. Nejdůležitější je zachovat světelný výkon za současného dramatického snížení příkonu. Nyní jsme v mnoha případech přizpůsobili světelný výkon aplikaci spíše než světelnému zdroji a skutečně jsme zvýšili světelný výkon za současného snížení spotřeby energie.

Brzy uvidíme produkty s účinností přes 120 Llm/W v místech jako jsou kanceláře a školská zařízení. To je více než dvojnásobná úroveň dosahovaná tradičními zářivkami.

Máme oddaný tým výzkumu a vývoje, který se vždy dívá do budoucna a hledá nové a odlišné způsoby zlepšení osvětlení za současného snížení energetických nákladů a dopadu našich aktivit na životní prostředí.

Seznamte se s naším inovativním sortimentem produktů LED

← Zpět na přehled