Domů / O nás / Novinky / Stáhněte si novou verzi softwaru ecoCALC

Stáhněte si novou verzi softwaru ecoCALC

  • ecoCALC Logo.jpg
  • ecoCALC results screen
Sep 20, 2013

Nyní si můžete stáhnout verzi 3 softwaru ecoCALC. Nová verze nabízí mnoho nových funkcí a vylepšení.

Nová funkce Drag & Drop
Hlavní novinkou je funkce Drag & Drop, pomocí které doplníte svítidla a doplňky jednoduše přímo z e-katalogu. Funkce Drag & Drop je schopna natáhnout všechny detaily, včetně obrázků a dalších informací z katalogu a pomůže Vám připravit opravdu profesionální prezentaci.

EcoCALC vždy zahrnuje investiční náklady, ale také umožňuje, aby se zohlednilo ovládání osvětlení, finanční a servisní aspekty šetrné k životnímu prostředí pro informovanější rozhodování.

Nová grafika
Zcela nová grafika nejen vypadá skvěle, ale můžete si ji také sami přizpůsobit. Vyberte si typ grafu, upravte osy a popisy a vyberte si písma a barvy. Zkopírujte a vložte grafiku přímo do vlastních prezentací, nebo použijte standardní výstupy z ecoCALC pro demonstraci toho, jak efektivně snížit náklady.

Snažíte se zjistit, proč vaše řešení není kompletní? Může to být způsobeno vaší volbou zdroje nebo je zvolen špatný režim údržby. Nové grafy vám umožní porovnat údaje o udržovacím činiteli a pomůže Vám pochopit důsledky výběru různých světelných zdrojů a může vám pomoci ušetřit více, než byste čekali.

Nakonec, je velmi snadné se zjistit, které údaje ještě potřebují vaši pozornost, protože všechna pole, které potřebujete zkontrolovat nebo upravit, jsou zvýrazněna a připravena pro vaše zadání.

Stáhněte si ecoCALC verzi 3 ihned
Dokonce i stažení ecoCALC je nyní jednodušší. Bez nutnosti vyplňovat registrační stránku, klikněte na  tento odkaz  a stahování se automaticky spustí.

← Zpět na přehled