Domů / O nás / Novinky / Nordic Highlights Tour

Nordic Highlights Tour

  • Nordic Highlights Tour
  • Nordic Highlights Tour – a series of events designed to inspire with light
Jan 16, 2015

Řada událostí k inspiraci světlem

V únoru a březnu se uskuteční různé inspirující večerní akce v rámci Nordic Highlights Tour. Akce budou zahrnovat poutavé rozhovory a prezentace hlavních produktů.

Cesta začne v únoru 2015 v následujících datech a městech:

  • 26. února – Kodaň, pro více informací klepněte zde
  • 11. března – Oslo, pro více informací klepněte zde
  • 19. března – Stockholm, pro více informací klepněte zde

Po počátečním přivítání se návštěvníci zúčastní semináře k Inteligentním městům a budoucím trendům Iaina Macraea, vedoucího řízení globálních aplikací osvětlení u společnosti Thorn Lighting a přední postavy v odvětví osvětlení. Když byl Iain požádán, aby shrnul jeho přednášku, vysvětlil: „Přechod k diodám LED byl revolučnější než jakákoli jiná nová technologie ovlivňující osvětlení. V tomto semináři se budeme zabývat všemi možnostmi, které LED otevírá pro osvětlení inteligentních měst, jeho vliv na obyvatele a také na manažery měst a kontrolu, jakou jim poskytuje. Budoucnost se zaměřuje na osvětlení. Ale jsou na to obyvatelé připraveni?“

Druhý seminář pojmenovaný Severské světlo přednesený firmou Snøhetta, zabývající se mezinárodní integrovanou architekturou, krajinou, interiérem, brandingem a designem. Firma zkoncipovala výroční zprávu skupiny Zumtobel Group 2013/14 . Tvůrčí tým firmy Snøhetta zkoumal jev světla v severním polárním kruhu a představil portréty čtyř jednotlivců, kteří v tomto regionu žili 100 let.

Navíc s tím, že je cílem Dánska být uhlíkově neutrální do roku 2025, extenzivně zkoušíme řešení na solárním základě, jako např.Adelie Sun. Zatím byla odezva zákazníků opravdu kladná. Zákazníci jsou rádi, že mohou vidět všechna tato řešení na jednom místě a ve skutečných aplikacích.”

Chcete-li se zaregistrovat k účasti při jedené ze zastávek cesty HIGHLIGHTS, zašlete prosím email na adresu [email protected]. Laskavě uveďte, které akce se chcete zúčastnit a počet a jména účastnících se hostů. Pamatujte prosím, že registrace je závazná.

← Zpět na přehled