Domů / O nás / Novinky / Městské a architektonické osvětlení

Městské a architektonické osvětlení

  • TL_2309_BS_SUR_AAS_110850152_ON.png
  • Axyl_Range_.png
  • Cesar_Range_.png
Apr 05, 2024

prozkoumejte nabídku produktů značky Thorn pro městské a architektonické osvětlení budov

Myslíte si, že znáte Thorn? Přemýšlejte znovu!

LAUNCH | Lépe upravené okolí budov  

Čekání je konečně u konce. Seznamte se s našimi novinkami pro městské a architektonické řešení- s portfoliem určeném pro okolí budov. Od fasád a přístřešků, schodišť, cest a okenních otvorů až po mosty a památníky - naše nová řada nabízí ucelený výběr svítidel, která oživí exteriéry a okolí budov. Poskytují definici a vytvářejí identitu, přičemž pamatují na citlivost vůči tmavé obloze.

Proč? Protože světlo má moc změnit náš pohled na budovy a vše kolem nich. Má také schopnost podporovat orientaci a hledání cesty, dodávat každodennímu životu na zajímavosti a vytvářet působivé zážitky.

Proto neváhejte. Prolistujte níže a objevte naše nejnovější řešení.

thornlighting-architectural.com je v současné době k dispozici v angličtině, další jazykové verze budou následovat.

PRODUCT | AXYL

Nová řada Axyl s výraznou a nezaměnitelnou vizuální identitou čtverce se skládá z: Etch, Geo, Gild, Glow, Greet (s variantami pro montáž na stěnu a sloupek), Opera, Stride a Trim. Každé z nich má své jedinečné vlastnosti a dokáže odborně osvětlit okolí budovy a vytvořit správný efekt pro správný prostor. Například Axyl Etch je vybaven optikou speciálně vyvinutou pro optimální rozložení světla pro působivé akcentové osvětlení aplikací odhalujících okna. Mezitím nástěnné svítidlo Axyl Stride se štíhlým designem, který vytváří efekt zapuštěného nástěnného svítidla, disponuje vynikající asymetrickou distribucí světla a úplnou kontrolou oslnění, což zajišťuje citlivé a bezpečné osvětlení tmavé oblohy v interiéru.

Objevte Axyl:

  
PRODUCT | CESAR

Stejně jako Axyl se i nová řada Cesar s elegantní a stylovou estetikou zaoblených tvarů skládá z různých produktů. Amp (stropní a nástěnné), Jazz, Opera (pochozí a pojezdové), Stride, Stroll (sloupky a parková svítidla) a Strut řeší konkrétní problém, pokud jde o osvětlení okolí budov. Například Cesar Strut, který se dobře hodí na parkoviště, pěší zóny a do zahrad, je sloupové svítidlo s všesměrovým rozložením světla, které nabízí maximální vzájemnou vzdálenost mezi jednotlivými pozicemi svítidla a efekt difuzního osvětlení. Směrem k budově pak mohou projekty využívat například svítidla Cesar Jazz. Díky vysoce výkonným diodám COB LED a několika úhlům vyzařování,které spolu harmonicky spolupracují, umožňuje svítidlo Cesar Jazz kreativní 

Prozkoumejte Cesar:

 
PRODUCT | acdc řešení pro kulturní památky

Na konci listopadu jsme oznámili sloučení bývalé značky acdc se společností Thorn Lighting. Výsledek? Silné portfolio interiérových a exteriérových řešení. Kromě výše zmíněných novinek, pokud znáte produkty acdc, si můžete všimnout, že několik z nich dostalo novou identitu.

Objevte značky Mystrid Flex, Caelon, Eroa a Ora:

← Zpět na přehled