Domů / O nás / Novinky / Energetická účinnost a úspory jednoduše - na veletrhu Light+Building 2014

Energetická účinnost a úspory jednoduše - na veletrhu Light+Building 2014

  • Thorn at Light+Building 2014
Feb 11, 2014

Naše společnost bude i letos vystavovat na veletrhu Light + Building, kde představí své nejnovější produkty, které poskytují vysokou úroveň výkonu a efektivity při vytváření příjemného prostředí. Light + Building 2014 se koná ve Frankfurtu nad Mohanem, v Německu, od 30. března do 4. dubna, a je to největší světový veletrh pro osvětlení.

Návštěvníci budou také moci objevovat naše interaktivní Smart City, které zpřístupňuje světelný design a výběr produktu podle jednoduchých příkladů a nápaditých způsobů, kterými může být osvětlení použito přímo v konkrétních aplikacích nacházejících se po celém městě .

Sbírka našich nejnovějších a nejprodávanějších produktů pro silnice a tunely, městská panoramata, maloobchod průmysl a sport budou také samozřejmě k vidění na našem stánku.

Takže přijďte a navštivte nás v hale 5.0, stánek A56, budeme se na Vás těšit!

Pro více informací o Light+Building 2014 navštivte stránky  www.thornlighting.com/landb, kde se také můžete stiskem červeného tlačítka "Register here"  zaregistrovat a obdržet tak jednodení vstupenku na veletrh

Navštivte náš tým také na stránkách Linkedin, kde také najdete poslední postřehy a zajímavosti z veletrhu http://www.linkedin.com/company/thorn-at-light-and-building-2014

← Zpět na přehled