Domů / Projekty a řešení

NOVINKY

Wembley_arch

Společnost Thorn a stadion Wembley přinášejí světlo sportu a akcím světové třídy ve Wembley.

PROJEKTY

Troja Bridge, Czech Republic

Trojský most, Česká republika

Dramatické efekty osvětlení pomáhají s tvorbou nového věhlasného mostu přes řeku Vltavu.

CR Mechanical Factory, Italy

Strojírenská dílna CR, Itálie

Strojírenská dílna CR ve Vicenze požadovala modernizaci osvětlení za účelem snížení spotřeby energie a zlepšení kvality světla.

Charles de Gaulle Airport, France

Letiště Charles de Gaulle, Francie

Letiště Charles de Gaulle si volí energeticky účinné svítidlo Orus LED s malou montážní výškou

Office

Osvětlení kanceláří

Kancelářské osvětlení musí poskytovat efektivní osvětlení pracovní plochy při současném vytváření harmonického, neoslňující prostředí.

Arhus

Vzdělávací zařízení

Od základních škol po vysoké školy, haly a do přednáškových sálů - naše schopnost poskytovat osvětlení pro vzdělávání je obrovská.

Industry

Průmysl

Náročné industriální prostředí přináší náročné požadavky i na osvětlení.

School of Dentistry, Aarhus, Denmark

Zdravotnictví

Osvětlení ve zdravotnictví vyžaduje citlivý přístup jak k pacientům, tak k personálu, který je vystaven náročným úkolům.

Retail

Maloobchod

Velkorysé úrovně osvětlení a kvalitní podání barev jsou důležité zejména pokud se projekt týká potravin, nápojů a spotřebního zboží.

Hotel

Hotely

Od parkovišť po lázně, od ložnic po bary, od venkovního po vnitřní osvětlení. Vše vyžaduje v hotelovém průmyslu spojitost.

Indoor Sports

Vnitřní sportoviště

Osvětlení krytých sportovišt přináší celou řadu důležitých hledisek jak pro sportovce, tak pro diváka. Je důležité, aby se zabránilo oslnění, které může bránit hráči podat vysoký výkon a zajistit dostatečné nouzové osvětlení.

Wembley Stadium video poster

Venkovní sportoviště

Thorn nabízí produkty, pro potřeby nejmenších i největších venkovních sportovních areálů, včetně tréninkových hřišť, závodišť a fotbalových stadionů.

Tunnel_176x176

Ulice a tunely

Dálnice, městské ulice, mosty, silnice, tunely a dopravní terminály ... to jsou jen některé z aspektů každodenního života, kde osvětlení hraje jeho důležitou roli.

Lavaur Town Hall, France

Městské prostředí

Styl ve dne a v noci bezpečnost, to jsou dva klíčové požadavky na městské osvětlení. Samozřejmě, že další faktory jako výkonnost, pohodlí, funkčnost a životnost jsou také důležité.

Water Museum, St Petersburg, Russia

Umění a kultura

Od sochy, moderní knihovny po historické budovy, osvětlení pro umění a kulturní akce, to vše potřebuje citlivý přístup. Vyžaduje to typ osvětlení, který je schopen doplnit a zlepšit strukturu povrchu a celkový dojem.

Toulouse-Blagnac International Airport, France

Doprava

Žádné letadlo, vlak, autobus nebo trajekt, by nemohl fungovat bez osvětlení. Pro venkovní nebo vnitřní osvětlení, výkon, účinnost a pohodlí jsou důležitými aspekty.

Centre Retail Park

Tranzitní prostory a parkoviště

Osvětlení pro tranzitní prostory a parkoviště je nezbytné pro veřejnou bezpečnost. Kromě bezpečnosti, viditelnosti a energetické účinnosti je důležitá také minimalizace provozních nákladů.

MKB Malmo, Sweden

Obytné domy

Od obytných domů, kasáren až po věznice, osvětlení pro bytové účely vyžaduje inteligentní a spolehlivé řešení. Výkon, účinnost, komfort, estetika, bezpečnost a flexibilita jsou velmi důležité. Projekty zde ukazují, jak osvětlení může být použito ke splnění řady požadavků a zároveň poskytne příjemné prostředí pro obyvatele. .