Domů / O nás / Novinky / Zumtobel Group Award

Zumtobel Group Award

  • Zumtobel Group Award 2017
Nov 17, 2016

Předkládejte své projekty hned teď!

„Zumtobel Group Award – Innovations for Sustainability and Humanity in the Built Environment“ (soutěž skupiny Zumtobel – inovace pro trvalou udržitelnost a humánnost v zastavěném prostředí) je architektonická soutěž, která působí jako stimul pro vývojové novinky a koncepce v zastavěném prostředí a která pomáhá plnit aktuální a budoucí požadavky na zlepšené podmínky pro život v městském prostředí a potřebu energie.

Kategorie Rozvoj města a iniciativy, podporovaná společností Thorn, je určena pro projekty v městském měřítku: rozvoj města / strategie plánování, generální plány, projekty veřejných prostor a architektura krajiny. Také zahrnuje pokračující výzkumné projekty a sociální iniciativy v souvislosti s městy.

Soutěž je zaměřena na projekty v oblasti rozvoje měst, které probíhají nebo byly realizovány během posledních tří let (od 30. listopadu 2013 do 15. ledna 2017), i na pokračující výzkum zlepšené realizace trvalé udržitelnosti a humánnosti. Soutěž, jejímž cílem je především podpořit nově se objevující generace výzkumníků a praktiků v architektuře a navrhování měst, usiluje v této kategorii o usnadňování a propagaci městských projektů a rozvoj pokračujících iniciativ nebo sociálně prospěšných výzkumných projektů. Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci nebo skupiny z univerzit, architekti, projektanti měst a krajiny, nevládní organizace a soukromé nebo veřejné iniciativy.


Více si o soutěži skupiny Zumtobel můžete přečíst zde.

← Zpět na přehled