Domů / O nás / Novinky / Zbrusu nové produkty Thorn pro podzim 2018

Zbrusu nové produkty Thorn pro podzim 2018

  • PF
Nov 29, 2018

Nová řada produktů značky Thorn pro podzim 2018 přináší obrovský posun ve výkonu, flexibilitě a účinnosti, ale také zajímavé inovace v oblasti designu.

Nová řada produktů značky Thorn pro podzim 2018 přináší obrovský posun ve výkonu, flexibilitě a účinnosti, ale také zajímavé inovace v oblasti designu. Novinky zahrnují naše stylové nástěnné svítidlo Katona a nové produkty z velmi úspěšné řady Chalice.

katonaKatona je moderní nástěnné svítidlo, které řeší spoustu častých problémů osvětlení. Kombinuje špičkovou účinnost se snadnou montáží a výkonnou ochranou před vlhkostí, prachem a poškozením. Je vysoce flexibilní, takže je vhodné do interiéru i exteriéru, včetně chodeb a venkovních prostor. Díky klasifikaci IK10 je odolné vůči vandalismu a třída IP65 je zárukou ochrany před vniknutím vody.
r2l2Svítidlo R2L2 XS je kompaktní svítidlo pro osvětlení vozovky s vysokým světelným výkonem. R2L2 XS je nejmenší model ze skupiny tří velikostí. Má elegantní design a zároveň se snadno specifikuje, instaluje a ovládá. Nabízí rozsáhlý výběr světelných výkonů a distribucí světla – díky optice R-PEC z dílny Thorn – a inteligentní řešení ovládání. Svítidlo R2L2 XS je tedy vhodné pro všechny typy aplikací osvětlení vozovky.

AltisSvítidlo Altis LED poskytuje mimořádný výkon na poli sportovního osvětlení a osvětlení ploch z minimálního počtu světelných bodů. Svítidlo dosahuje hodnocení 90+ na stupnici TLCI používané televizními stanicemi pro posouzení osvětlení pro televizní vysílání. A s flikrem nižším než 1 % umožňuje svítidlo Altis LED opakování velmi zpomalených záběrů bez viditelného blikání.
HipakTřetí generace průmyslových svítidel HiPak značky Thorn nabízí vynikající výkon a přesvědčivou návratnost investice. Představuje vysoce efektivní náhradu „kus za kus“ za tradiční průmyslová svítidla a současně díky účinnosti 125–145 lmW slibuje ještě rychlejší návratnost než kdy dřív. Nová svítivost dosahující hodnoty 35 000 lm činí ze svítidla HiPak ještě praktičtější řešení pro průmyslové použití. 

Beta2Svítidlo Beta 2 bylo vyrobeno v EU a nabízí řadu možností přizpůsobení a kratší dobu realizace objednávky. Díky světelné účinnosti až 120 lm/W je Beta 2 jedním z nejúčinnějších produktů na trhu. Hodnota indexu barevného podání (CRI) 80+ a UGR <19 pro všechny verze nabízí svítidlo Beta 2 vynikající kvalitu světla a splňuje normu EN12464-1 pro pracoviště v interiéru.
StarVoyager Star je nouzové svítidlo na strop, které vyniká moderní technologií svícení, flexibilními možnostmi montáže a bezproblémovým připojením. Jedná se o řešení nouzového osvětlení, které lze jednoduše naplánovat, nainstalovat i udržovat a které lze do interiéru nenápadně začlenit.
OneVoyager One přináší to nejlepší ze dvou světů: je to nouzové svítidlo, které lze snadno proměnit na osvětlené značení východu. Voyager One je elegantním řešením pro osvětlení jakékoli plochy, i když je zaprášená nebo vlhká. Variantu s krytím IP65 je lze používat také v exteriéru.    
Chalice74Chalice 74 je nejnovějším členem svítidel typu downlight Chalice značky Thorn – kompaktní svítidlo s protipožární ochranou a svítivostí 550 lm nebo 900 lm Nové 74mm svítidlo Chalice má IP65 a vyznačuje se vyměnitelnými čočkami a rámečky. Doplňuje větší svítidla Chalice a Chalice Pro, takže společně tvoří ucelenou řadu pro kanceláře, třídy, obchody, hotely a obytné budovy. Do řady produktů Chalice byla přidána také nová funkce basicDIM Wireless, která umožňuje intuitivní ovládání pomocí mobilní aplikace.
Isaro

SvítidloIsaro Pro M je nejnovějším vzrušujícím členem rodiny robustních, vysoce výkonných pouličních LED svítidel Isaro Pro značky Thorn. Svítidlo Isaro Pro M je vyrobeno z nejkvalitnější slitiny tak, aby odolalo působení vlivů a zvládlo fyzické nárazy a vibrace. Svítidlo Isaro Pro M poskytuje hodnoty světelného toku 12 000 lm a 17 000 lm a povyšuje tak řadu Isaro Pro na novou úroveň.

Indus

Vysoce výkonná průmyslová svítidla Indus Top LED značky Thorn jsou nyní odolnější, výkonnější a účinnější. Díky patentovanému závěsnému montážnímu dílu pro snadnou montáž byla speciálně navržena pro průmyslové použití, které vyžaduje vysoký výkon, odolnost vůči korozi a snadnou montáž. Proto je ideální pro sklady, chladírny, sportovní zařízení a dílny.

 

Tyto nejnovější produkty Thorn jsou další ukázkou toho, jak plníme náš závazek: poskytovat skvělé osvětlení pro lidi, místa a prostředí – osvětlení prvotřídní kvality, jedinečného designu a vysoce účinné technologie.

Více podrobností o produktech pro interiéry naleznete zde.

Více informací o produktech pro venkovní použití naleznete na příslušných stránkách:
Isaro Pro M, Altis LED, R2L2 XS

← Zpět na přehled