Domů / O nás / Novinky / Představujeme naše nové zajímavé produkty pro podzim 2016

Představujeme naše nové zajímavé produkty pro podzim 2016

  • Introducing our exciting new products for Autumn 2016
Nov 03, 2016

Přehled všech produktů Thorn, které budou uvedeny na trh na podzim 2016.

Thorn uplatňuje své odborné znalosti v oblasti optické konstrukce a světelného designu při vývoji nových inovativních produktů, které nabízejí mimořádnou úsporu energie, vyznačují se nádherným vzhledem a přinášejí vynikající komfort pro uživatele.

Podrobné informace o našich nových produktech naleznete níže nebo si stáhněte brožuru ve formátu PDF ve spodní části stránky.

Interiérové osvětlení

IQ Wave

elegantní kancelářské svítidlo nové generace vyznačující se inteligentní optikou, designem, ovládacími prvky a instalací.

ArrowFlex

kompaktní a flexibilní LED pásy ArrowFlex jsou nyní rovněž k dispozici s ochranou vůči prachu a vlhkosti v krytí IP65, aby je bylo možné bez problémů používat i v místnostech, jako jsou např. koupelny, a ve venkovním prostředí.

Beta Office

Beta Office je komfortní vestavné LED svítidlo vyznačující se nízkým oslňováním (UGR 19, < 3000 CD/m2), které je nyní k dispozici se stmívatelným předřadníkem DALI a s volitelnými úrovněmi výkonu (3 400 a 4 000 lm) a velikostmi (6 × 6 a 12 × 3).

Duoproof LED

vestavné hermeticky uzavřené LED svítidlo v krytí IP65 a IK07 certifikované pro použití v čistých prostorách podle normy 5-9 (EN ISO 14644-1).

ForceLED Pro

ForceLED Pro je prachotěsné a vodotěsné LED svítidlo odolné vůči vandalismu, které využívá propracované, avšak přesto jednoduché a snadno integrovatelné ovládací prvky osvětlení.

HiPak

HiPak nabízí přímou a cenově výhodnou náhradu tradičních HID svítidel kus za kus pro vysoké stropy.

Venkovní osvětlení

PRT FL

svítidlo PRT FL, které je primárně určeno pro aplikace v rezidenčních oblastech a osvětlování malých komerčních budov, představuje nejnovější model v rámci spolehlivé řady svítidel PRT od společnosti Thorn určených k osvětlování prostor pro všeobecné účely.

Ke stažení

Kliknutím na odkaz si můžete stáhnout brožuru ve formátu PDF.

← Zpět na přehled