Domů / O nás / Novinky / Nejnovější produkty od společnosti THORN

Nejnovější produkty od společnosti THORN

  • LW
  • Raze
Apr 25, 2019

Nejnovější produkty společnosti THORN jsou zde a přinášejí nejnovější inovace z optiky, možnost připojení Bluetooth a intuitivní design.

Nejnovější produkty společnosti THORN jsou zde a přinášejí nejnovější inovace z optiky, možnost připojení Bluetooth a intuitivní design.

Jako vždycky jsme si vzali na starost instalaci, kontrolu a údržbu osvětlení, takže Vy se můžete soustředit pouze na vytvoření toho nejlepšího osvětlení pro osoby, místa a prostředí.

Naším cílem je, abyste získali osvětlení, jaké potřebujete.

Raze

RAZE je skupina tří nových venkovních svítidel, která mohou vytvářet dramatický stínovaný efekt na stěnách a fasádách, anebo stálé a homogenní osvětlení vodorovných ploch, jako jsou chodníky a cyklostezky. Svítidlo Raze je dostupné v architektonické verzi, nástěnné verzi nebo jako sloupek a dokáže ukázat osvětlované plochy v novém světle.

ZJISTIT VÍCE

SLEDOVAT VIDEO

Volupto

Dodejte městu charakter a komfort se modelem VOLUPTO: naším novým dekorativním a inteligentním venkovním svítidlem. Svítidlo Volupto má elegantní zaoblené tvary a díky pokročilé LED optice vydává jemnou záři – kombinuje to nejlepší ze starého a nového.

ZJISTIT VÍCE

Equaline

Nová generace lineárních svítidel EQUALINE od společnosti THORN je flexibilní, modulární systém, který vytváří čisté, nepřerušované linie světla. Tento mimořádný estetický design je výbornou volbou pro celou řadu projektů. Homogenní vzhled a rovnoměrné osvětlení těchto svítidel vytváří efekt kvalitního osvětlení, který podporuje komfort.

ZJISTIT VÍCE


Mezi další vylepšení portfolia THORN patří nové možnosti přístupu ze strany a Bluetooth pro naše skutečně univerzální nástěnné svítidlo KATONA, takže jej lze ještě lépe přizpůsobit. Svítidlo lze nyní ze strany připojit k povrchovým žlabům s průměrem až 20 mm a bezdrátově ovládat přes Bluetooth pomocí dalšího integrovaného snímače.

Závěsné svítidlo GLACIER II LED pro kanceláře a prodejní prostory nyní disponuje funkcí CASAMBI BASICDIM WIRELESS, která umožňuje jeho konfiguraci a ovládání přes aplikaci v chytrém telefonu nebo tabletu, anebo používání s bezdrátovými snímači.

A konečně naše klasické panelové svítidlo POPPACK LED má nyní koncové krytky, které lze přišroubovat na místo, takže můžete zabránit přístupu k součástem a splnit bezpečnostní požadavky pro vzdělávací budovy.

Raze

← Zpět na přehled